Patek Philippe

 

Годинники Patek Philippe: ціна справжньої якості

Історія компанії розпочалась із елітних кишенькових годинників, продаж яких розпочав дванадцятирічний Антоній Патек. Народившись під Любліном, він після листопадового повстання був вимушений переїхати до Женеви.

Антоній став скуповувати у майстрів годинникові механізми, а циферблати й корпуси замовляв у найкращих робітників своєї сфери:

  • ювелірів;
  • ковалів;
  • емальєрів;
  • гравіювальників.

Після одруження в 1839 він перетворив своє ім'я на Антуан Нюрбер де Патек. У тому ж році за підтримки партнера Франтишека Чапека, польського ювеліра, він створює бренд Patek, Czapek & Co. Через 5 років Патек на паризькій промисловій виставці знайомиться з Жаном Андрієном Філіпом. Бізнес-союз з ним призводить до розподілу компанії і перейменування в Patek Philippe & Co у 1851-му. Годинники Patek Philippe у свій час набували впливові царські будинки: у 1850-му — онука Павла Першого, княгиня Катерина; через рік — принц Альберт і британська королева. Бренду Patek Philippe належить сім десятків патентів, багато з них можна знайти на їхньому сайті. Ці досягнення здійснили неоціненний вплив на мистецтво і годинникову справу. Компанія також відома безліччю світових аукціонних рекордів.

ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ